YPHOS MODEL 01 SİYAH, SUALTI AYD.BEYAZ.12V-3.220LMN
0 - Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
%2 İNDİRİM
17.068,16 TL KDV DAHİL
14.223,47 TL
KDV HARİÇ
17.068,16 TL
HAVALE FİYATI
Bu ürünü 1.737,97 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.
Yphos -Model 01- Sualtı Aydınlatma Lambası
Yalnızca 10 mm kalınlığındaki yenilikçi gövde malzemeleri, olağanüstü dayanıklılık ve ısı yönetimi sağlar; aynı zamanda yanıcılık güvenliği için UL94 standardını karşılar.
  • Yüksek Güçlü LED'ler
  • Yenilikçi malzemelerden yapılmıştır
  • Yüzey üstü montaj
  • İnanılmaz derecede kompakt boyut
  • Yerleşik işlemci
  • Aktif Termal Koruma
  • Dahili Sürücüler
  • EMC Testinden Geçmiş ve Sertifikalı
  • Darbeye ve UV'ye Dayanıklı
Lümen/Lumens: 3.220
Fixture Lümen: 1.500 (Beyaz/White)
Led Ömrü/Led Lifespan: 70.000+ saat/hours
Işın Açısı/Beam Angle: 60°
Çalışma Voltajı/Operating Voltage: 12V DC (9.9V-15V DC)
Akım Çekimni/Current Draw: 1.4A
Sürücü Tipi/Driver Type: Dahili driver/Internal Driver
Kablo Uzunluğu/Cable Lenght: 2 mt su geçirmez/2 mt waterproof cable
Ağırlık/Weight: 148 g
Ölçüler/Dimensions: 110 x 45 mm
Kablo Girişi için Delik Çapı/ Hole cut-out for cable entry: 14mm