SMART SOLAR MPPT 250V/70A-TR
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
%2 İNDİRİM
35.449,00 TL KDV DAHİL
29.540,84 TL
KDV HARİÇ
35.449,00 TL
HAVALE FİYATI
Bu ürünü 3.609,59 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.
Solar Ṣarj Cihazları
Maksimum PV Açık Devre Voltajı: 250V
Şarj Anma Akımı: 70A
Çıkış Voltajı Seçimi: 12V/24V/48V Otomatik (36V İçin Yazılım Kiti Gereklidir)
Çalışma Sıcaklığı: -30 ila +60 °C (40 °C'ye Varan Tam Anma Çıkışı)
Veri İletişimi: VE.Can, VE.Direct ve Bluetooth
Boyutlar(GenişlikxYükseklikxDerinlik): 185 x 250 x 95 mm