ORION-TR ISOLATED 24/24V-17A(400W)
0 - Yorum Yap
Kategori
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
%2 İNDİRİM
14.914,92 TL KDV DAHİL
12.429,10 TL
KDV HARİÇ
14.914,92 TL
HAVALE FİYATI
Bu ürünü 1.518,71 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.
IP43 koruması: Aşağı yönlü vidalı terminallerle kurulduğunda.
Vida terminalleri: Kurulum için özel bir alet gerekli değildir.
Giriş sigortası: Yalnızca 12 V ve 24 V giriş modellerinde.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
%2 İNDİRİM
14.914,92 TL KDV DAHİL
KDV HARİÇ
HAVALE FİYATI
ORION-TR ISOLATED 24/24V-17A(400W) ORION-TR ISOLATED 24/24V-17A(400W) 1564235