BAŞ SEYİR FENERİ 83MMX64MM İSKELE-SANCAK LAMBASI
0 - Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
%2 İNDİRİM
1.429,62 TL KDV DAHİL
1.191,35 TL
KDV HARİÇ
1.429,62 TL
HAVALE FİYATI
Bu ürünü 145,57 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.
12V 8W iskele/sancak baş seyir lambası
Uzunluk: 83 mm
Genişlik: 64 mm